
BACK
The game is afoot! Met de hulp van dertig Vlaamse en Nederlandse auteurs gaan Holmes en Watson weer op speurtocht. Val van de ene verbazing in de andere met deze verhalen in de geest van Arthur Conan Doyle.
Sommige vertellingen ontvouwen zich als klassieke victoriaanse mysteries, andere leiden de lezer de wonderbaarlijke domeinen van sciencefiction, fantasy, steampunk en horror binnen.
Naast Holmes en zijn goede vriend treden ook andere speurneuzen voor het voetlicht: ‘de Rotterdamse Holmes’ dokter Belinda; een meesterdief en zijn stooktrol; Samuel Cohen en zijn huisgenoot; en ten slotte ook adviesdetective Holly C. Klink en inspecteur Marit Grau.
Geheimzinnige amuletten, afgebeten handen, grijpgrage pterodactylen, dansende elfjes, honderden dubbelgangers, vampiers allerhande, een moord in een Wunderkammer en een Watson AI: dit en nog veel meer bezorgt je urenlang leesplezier.
Softcover uitgave - prijs 24 euro
formaat 15 x 20 x 3,5 cm, 416 pagina’s
ISBN 97-8-949351-8056 – NUR 330
Cover art: Johnny Bekaert
Onze boeken worden geleverd in België als
in Nederland
| België | + € 2 levering via bpost afhaalpunt |
|---|---|
| + € 5 bpost thuislevering | |
| Nederland | + € 5 postNL thuislevering |
| Afhaling bij de uitgeverij | € 4 korting |
Verkrijgbaar in de boekhandel
Alice in Wonderland
50 Vlaamse en Nederlandse auteurs uit de wereld van SF, fantasy en horror verkennen Wonderland opnieuw. Wat is het heerlijk verdwalen in het Wonderland dat Lewis Carroll schiep!
Softcover uitgave - prijs 32 euro - formaat 15 x 23 cm, 624 pagina’s - zwartwit - ISBN 97-8-908343-9990
Klik hier voor meer info →
Bang voor spoken?
Hedendaagse spookverhalen van Vlaamse en Nederlandse schrijvers, aangevuld met een 245 pagina essay over de Engelstalige spookliteratuur in de Victoriaanse en Edwardiaanse tijd.
Softcover uitgave - prijs 40 euro - formaat 15 x 23 cm, 640 pagina’s - zwartwit - ISBN 97-8-946475-3790
Klik hier voor meer info →